Aqua Lublin ma milionowego klienta. Było wielkie zaskoczenie i radość

Pani Ania z rodziną są milionowym klientem w Aqua Lublin | NADESŁANE
REKLAMA

Pani Ania wraz z mężem i dwoma córeczkami została milionowym klientem w Aqua Lublin. Było wielkie zaskoczenie, ale też i radość.

Aqua Lublin otworzyła się 15 października 2015 roku. Po niespełna trzech latach działania basen świętuje milionowego klienta. W piątek o godz. 11.29 na basen przyjechała pani Ania, nauczycielka z Lublina, wraz z mężem i dwoma córeczkami.

Pani Ania wraz z rodziną została powitana balonami i konfetti. W ich ręce Zarząd Spółki MOSiR „Bystrzyca”, prezes Jacek Czarecki i Mirosław Kasprzak, wręczył nagrodę w postaci rodzinnego karnetu NO-LIMIT, upoważniającego do korzystania ze wszystkich atrakcji obiektu do końca 2018 roku oraz torby upominków dla całej rodziny.

REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.