Kupa problemów na Aqua Lublin. Kolejny raz ktoś „narobił” do basenu

Basen zewnętrzny w Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

Jeden z klientów załatwił swoją potrzebę w basenie zewnętrznym w Aqua Lublin. Przez nieodpowiedzialne zachowanie basen został zamknięty.

W niedzielę zamknięto basen zewnętrzny w Aqua Lublin. Powód? Zarządzający obiektem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił w komunikacie, że „jeden z gości aquaparku zachował się nieodpowiedzialnie i pozbawił z możliwości korzystania z basenu”.

Basen znajdujący się na zewnątrz został wyłączony z użytkowania. Woda tam musi zostać poddana oczyszczeniu – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR „Bystrzyca”.

To nie pierwszy taki „przypadek” w Aqua Lublin. W kwietniu jeden z klientów zanieczyścił wodę w basenie Strefy H2O i części rekreacyjnej (link). Natomiast w połowie sierpnia kolejny z klientów dopuścił się podobnego czynu (link.)

– Piętnujemy takie zachowanie i zgodnie z regulaminem podejmiemy działania w celu wyciągnięcia konsekwencji – dodaje Bednarczyk.

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Lublin to stan umysłu więc ani qpa w basenie ani czarne audi w tdiku nikogo nie dziwi..

  2. Zaplaciłby kilkanaście tysięcy za tą akcję wymiany dezynfekcji itp to może następny by się zastanowił.

  3. Takie coś w basenie to może zrobić tylko „podgatunek człowieka” tyle w temacie.

  4. Jak się można zesrac do basenu.. No trzeba być jakimś dzikusem i zwierzęciem zeby to zrobić.. Świnia pieprzona i tyle.. Wstyd nazywac to to czlowiekiem