Andrzejki z Słowianka Nails Trends Lublin

PARTNER SERWISU

Andrzejki Słowianka Nail Trends Lubelskie w Silence Club. Motywem przewodnim imprezy będą paznokcie. Kobiety, nie może Was tam zabraknąć!

 

Słowianka Nail Trends Lubelskie z Silence Club proponują imprezę, na której słowiański charakter będzie mieszał się z wytwornością i elegancją. Oprócz wspaniałej atmosfery i prawdziwych hitów, które zaserwują nam Dj Dźwięk wraz z Dj Marselem dla Pań zostały przygotowane małe niespodzianki w postaci nagród ufundowanych przez firmę Słowianka Nail Trends Lubelskie.

 

W czasie imprezy oddamy 3 vouchery na szkolenie grupowe z wybranej metody stylizacji paznokci o wartości 400 zł oraz 200 zł do wydania na barze w dniu imprezy. Nagrodzone zostaną 3 dziewczyny najlepiej wystylizowane w słowiańskim klimacie.

 

Ps. Każda Pani, która pojawi się tego wieczora z wiankiem na głowie, wchodzi na imprezę całkowicie za darmo! Sprawdź szczegóły >tutaj<

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.