Alarm24: Zwisający przewód elektryczny na peronie dworca kolejowego

Zwisający przewód elektryczny na peronie dworca kolejowego w Lublinie | fot. czytelnik
PARTNER SERWISU

– Tymczasem na peronie dworca kolejowego PKP w Lublinie można napotkać na zwisający przewód elektryczny, który zagraża pasażerom – pisze na naszą skrzynkę czytelnik Tomasz.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek na terenie dworca kolejowego PKP w Lublinie. O sprawie poinformował nas czytelnik Tomasz, który napisał do naszej redakcji:

„Dzień dobry. Niby normalny czwartkowy poranek, wysiadam z pociągu i kieruję się ku wyjściu z peronu nr 2. Nagle moim oczom ukazuje się przewód elektryczny, który zwisa z zadaszenia peronu. Czy to jest normalne? Co, jeśli ktoś przez przypadek zaczepi o przewód i zostanie porażony prądem?”

Postanowiliśmy poinformować zarządcę obiektu o zaistniałej sytuacji i poprosiliśmy o komentarz. – Zwisający kabel został usunięty. Przebudowane perony na stacji w Lublinie będą posiadały nowe instalacje i do takich sytuacji nie będzie już więcej dochodziło – informuje z biura prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe.

Przeczytaj także: Perony na dworcu PKP zyskają nowe oblicze. Będą windy i ruchome schody

Na podobne sygnały czekamy pod adresem alarm24@spottedlublin.pl

Zwisający kabel na peronie dworca PKP w Lublinie | fot. czytelnik Tomasz

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.