REKLAMA


Alarm24

Chciałbyś, by reporterzy podjęli jakiś temat? Masz ważną informację dotyczącą miasta lub regionu? Masz pytanie do redakcji? Prześlij je za pomocą poniższego formularza! Zajmiemy się nim!

 

Każdy artykuł przed publikacją jest przez nas sprawdzany pod względem poprawności (stylistyka, interpunkcja, ortografia, formatowanie), zastrzegamy sobie więc możliwość korekty tekstu przed publikacją. Zastrzegamy, że nie każdy tekst zostanie opublikowany. Zatwierdzamy wyłącznie wartościowe teksty, których tematyka wpisuje się w profil naszego portalu.

Pamiętaj, aby dodawać wartościowe i ciekawe artykuły zgodne z profilem publikacji portalu. Jeśli redakcja stwierdzi, że Twoje wpisy są na dobrym poziomie, może przydzielić Ci status Autora, który umożliwia dodawanie artykułów z pominięciem moderacji.

UWAGA! Proszę o niezamieszczanie tekstów z różnymi formami jawnej, bądź ukrytej reklamy – na pewno nie zostaną one opublikowane.

Wypełnij formularz poniżej, dzięki któremu Twoje materiały trafią do naszej redakcji, albo – jeśli wolisz – napisz na adres alarm24@spottedlublin.pl.

W celu dodania własnego artykułu wypełnij poniższy formularz 🙂

* Ochrona danych osobowych: Grupa Spotted sp. z o.o. (z siedzibą w Lublinie, ul. Montażowa 16) jest administratorem bazy danych osobowych. Udostępniane dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Udostępniający ma prawo do wglądu, zmiany i usunięcia danych osobowych z bazy Grupa Spotted sp. z o.o. Udostępnianie danych jest dobrowolne.